O mnie

Nazywam się Urszula Czapla. Jestem absolwentką wydziału Grafiki i Malarstwa ASP w Łodzi, którą ukończyłam dyplomem w Pracowni Fotografii Reklamowej prof. Grzegorza Przyborka. Od 2005 roku zawodowo zajmuję się fotografią. Od wielu lat współpracuję z takimi firmami, jak: Tesco, Rossmann czy Komfort.

Mieszkam w Łodzi, ale ze swoimi usługami trafiam w każdy zakątek Polski. Zdjęcia wykonuję w siedzibie klienta, w studio lub też we wskazanej lokalizacji.

Na tej stronie przedstawiam swoje prace z obszaru fotografii komercyjnej. Składają się na nią:

- Fotografia korporacyjna – ta związana z biznesową, wizerunkową fotografią portretową. Są to zdjęcia kadry zarządzającej, pracowników wykorzystywane w materiałach PR, folderach, na stronach internetowych. Pomagają kształtować pozytywny wizerunek firmy. Jest to także fotografia reportażowa dokumentująca działalność firmy, ale także eventy firmowe, konferencje.

- Fotografia reklamowa to fotografia produktu lub usługi, mająca na celu wypromowanie ich na rynku. Wykonuję m.in. zdjęcia żywności, biżuterii, architektury, wnętrz, ale także te ilustrujące usługi bankowe czy medyczne.

 

Ula.jpg